Меню
В Запорожье на совещании говорили о недостатке средств на коммунальные нужды города

    На нараду у міськвиконкомі зібралися представники комунальних підприємств та постачальники енергії. Серед питань, що винесли на обговорення – проблема комунікації між містянами та аварійними службами, нестача техніки та коштів навіть на планові ремонти та готовність мереж до зими. Від запоріжців надходить багато скарг щодо роботи аварійної служби – за словами директора КП «Запоріжміськсвітло» відключення енергії в місті відбуваються регулярно, і не завжди, навіть спільно з підрозділом «Запоріжобленерго» міськими електричними мережами, аварії вдається ліквідовувати оперативно. До того ж, не всі роботи можна виконати вночі, подекуди відключення відбуваються і в денний час. Ситуація загострюється у зв’язку з зимовими святами: на Новорічну ілюмінацію та роботу святкових локацій також необхідно багато енергії. В минулі роки часто бувало таке, що будинки неподалік головної ялинки міста залишались без світла – мережа не витримувала навантаження.

 

   Завдання Запорізьких електричних мереж у цьому році не допустити зриву свята. Також до редакції часто звертаються обурені запоріжці: проблема відключення світла у під’їздах схоже стає системною. Таким чином керуючі компанії борються з неплатниками – мовляв, поки не буде стовідсоткової оплати, абоненти мають терпіти перебої з енергією, а то і зовсім не матимуть світла на своїх сходових майданчиках. Ще одна проблема полягає у тому, що навіть про планові відключення електроенергії люди можуть не знати: традиційні паперові оголошення взагалі перестали бути ефективними. У Міськвиконкомі пообіцяли, що налагоджуватимуть зв'язок між абонентами та підприємцями, і в майбутньому хоча б про масштабні відключення повідомлятимуть через ЗМІ та Інтернет.

06.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"