Меню
В Запорожье борются с незаконной рекламой (ФОТО)

     Разом із впровадженням програми «Код міста» у Запоріжжі, міська влада також нарешті звернула увагу і на незаконну рекламу. Перший рейд зі зняття таких оголошень провели у Олександрівському районі. З металу, картону, дерева – матеріали, з яких виготовляють рекламні вивіски різноманітні, але іноді в них є і спільне – коли вони захаращують місто. Разом з комунальним ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» представники Олександрівської районної адміністрації влаштували спільний рейд на Набережній проти таких банерів. Керівництво району заявляє – з несанкціонованою рекламою боротимуться системно. Але власників цих вивісок, схоже, не лякає взагалі нічого – на дзвінки вони не відповідають, і хоча були попереджені про демонтаж, самостійно їх ніхто не зняв. І до максимальної суми штрафу за незаконний банер, а це 1700 гривень, вони байдужі. І схоже не дарма.

 

    Щоб стягнути з підприємців ці гроші, ще необхідно довести вину рекламодавця. Тому поки що єдиний дієвий захід – це боротьба з наслідками такої діяльності. Знімають банери підручними засобами – граблями, пилками та іншими інструментами. Не завжди це вдається зробити з першого разу – подекуди вивіски буквально прикуті ланцюгами до дерев. І таких - тисячі, а на місці старих незмінно з’являються нові, розповідають комунальники, які борються з ними майже десять років.

Вивіски, банери та ланцюги, що зняли комунальники, власники не отримають – весь цей брухт відправлять на сміттєзвалище.

04.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"