Меню
Запорожцы решают городские вопросы при помощи электронных петиций

   Запоріжці вимагають не встановлювати міську новорічну ялинку і святкові композиції, натомість бажають встановлення відеокамер у дитячих садочках, а ще дехто хоче перейменувати зупинки громадського транспорту.

   Протягом останніх тижнів сайт електронних петицій Запоріжжя поповнився десятками нових пропозицій від містян. Чимало звернень, традиційно карантинні. Зокрема люди вимагають владу відмовитися від встановлення новорічної ялинки на площі Маяковського, адже щороку вона стає магнітом для тисяч бажаючих «зарядитися» святковим настроєм. Той же автор пропонує не встановлювати у центрі міста гірлянди, ілюмінації й новорічні композиції. До речі дані петиції знаходять підтримку серед містян, і за три дні набрали близько двох десятків голосів. В той же час більш ніж півтори сотні підписів отримала пропозиція, щодо переведення шкіл на дистанційне навчання, як це було раніше. І така форма освіти на думку людей має тривати до поліпшення епідситуації в Запоріжжі. Дехто ж воліє організувати окремий транспорт для учнів, аби забезпечити нормальний навчальний процес. За десять днів пропозицію підтримали більше пів сотні запоріжців.

   Вистачає і не карантинних звернень. 250 електронних підписів лише за місяць зібрала петиція про встановлення камер у дитячих садочках. Автор запевняє, багато батьків хочуть бачити і розуміти, що відбувається з їхньою дитиною, і як до неї ставляться вихователі. І люди не пожалкують коштів на обладнання закладів відеофіксацією. На збір голосів залишилося ще 29 днів.

   Також запоріжців традиційно хвилює комунальна сфера. Одна з петицій стосується встановлення у місті більшої кількості світлофорів з таймерами. Зворотний відлік до зміни сигналу привертає більше уваги як водіїв так і пішоходів, тому має сприяти зменшенню аварій. Однак, це в теорії, а на практиці, ті хто порушує правила, ігнорують будь-які дорожні вказівники, хоч з таймером, хоч без нього.

   А декому не дають спокою зупинки. Автор цієї петиції вимагає перейменувати зупинку громадського транспорту «вулиця Гарнізонна» на «Військбуд». Щоправда, скоріш за все більшості запоріжців байдуже як вона називатиметься, головне аби маршрутки і автобуси які туди їздять були у належному стані.  Загалом, аби подати електронну петицію треба зареєструватися на цьому порталі. Пропозиції ж, які набирають 750 і більше голосів громадян будуть розглянуті депутатами міськради і є чимало прикладів успішного їх втілення в життя.

Запорожцы решают городские вопросы при помощи электронных петиций

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

Цікавий YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpdNzNGxBxKNsR-KelKd2sA

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv

Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника