Меню
В Запорожье мужчина получил паспорт в 27 лет (ФОТО)

   Як позначити існування людини? В першу чергу за документами. Але, що робити, коли їх немає? Володимир Бабекін не з чуток знає як бути юридичним привидом. Чоловік жив без паспорта 11 років і вперше отримав документ лише зараз.

   Володимиру Бабекіну 27 років і весь цей час чоловік жив без жодного документа. Своєчасно оформити паспорт громадянина України він не зміг через байдужість матері, бо та не спромоглася навіть зробити синові свідоцтво про народження.
   Через відсутність будь-яких документів Володимир жив як юридичний привид – не мав освіти, свого майна, працював нелегально. Не дивлячись на це, у чоловіка є своя родина - громадянська дружина та син. Для того, аби нарешті стати повноправним громадянином і офіційним батьком, він звернувся до регіонального центру правової допомоги. Втім, процедура оформлення документів затягнулася аж на 8 місяців.
   Успіху вдалося досягти завдяки адвокату Володимира, яка безкінечно писала скарги та звернення до всіх інстанцій.
   Взагалі за даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, в Україні мешкає понад 33 тисячі осіб без громадянства. Люди, які проживають тривалий час в Україні, діти яких народилися вже в Україні, залишаються "юридичними привидами", які позбавлені всіх прав і знаходяться на межі виживання через недосконалість законодавства, яке вже давно потребує змін.

В Запорожье мужчина получил паспорт в 27 лет (ФОТО)
В Запорожье мужчина получил паспорт в 27 лет (ФОТО)