Меню
В Запорожье люди устраивают стихийные свалки под своими же окнами

   Містяни продовжують створювати стихійні звалища, а комунальники – прибирати за ними. Лише в Олександрівському районі за рік вивозять сотні сміття, яке запоріжці кидають один одному під вікна.

   Місця стихійних звалищ в Олександрівському районі відомі всім – вулиця Гончарова, Жуковського, Гоголя, Святого Миколая. Районна адміністрація щороку витрачає понад 2 мільйони бюджетних гривень лише на прибирання за недобросовісними містянами.

   Тут, на вулиці Жуковського, неподалік від Класичного приватного університету, декілька днів тому було чисто – гора будівельного сміття, гілок та іншого непотребу виросла буквально на очах. Подібні звалища вивозять ледве не щотижня, але менше їх не стає. За засмічення вулиць існує штраф – від 340 до 1700 гривень. Але правопорушника потрібно буквально спіймати за руку, щоб притягнути до відповідальності: це не так просто.

   Голова районної адміністрації розповів – постійно проводять рейди спільно з поліцією, ведуть профілактичну роботу, але поки що в сміттєвій війні перемагає сміття. Лише у Олександрівському районі вже вивезли 500 тонн непотребу, до кінця року планують вивезти ще 100. Тож представники влади в черговий раз звернулися до містян: щоб Запоріжжя не потонуло в смітті, утилізуйте свої відходи законними шляхами.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

Цікавий YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpdNzNGxBxKNsR-KelKd2sA

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv

Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника