Меню
Следствие нашло грубые нарушения, ставшие причиной авиакатастрофы под Чугуевом

   Слідство у справі про катастрофу АН-26 під Чугуєвом Харківської області виявило грубі порушення в організації польотів та виконанні польотних завдань. Крім того, встановлено причину позаштатної роботи лівого двигуна.

Следствие нашло грубые нарушения, ставшие причиной авиакатастрофы под Чугуевом

   Про це у Facebook повідомив голова урядової комісії з розслідування катастрофи АН-26, віце-прем'єр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

   За його словами, на сьогодні за результатами розшифровки самописців повністю відновили трагічний політ. Також встановлено зміст переговорів між членами екіпажу, так і з керівництвом польотів.

   "Встановлено технічну причину позаштатної роботи лівого двигуна і спрацьовування датчика падіння тиску по "ИКМ" (вимірювач крутного моменту). Це сталося в результаті відмови в роботі одного з блоків системи управління двигуна", - додав Уруський.

   Нагадаємо, раніше він повідомив, що компенсації сім'ям жертв катастрофи АН-26 почнуть виплачувати після 15 жовтня.

   Також повідомлялося, що голову Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера викликали на допит у справі про катастрофу літака.

   Катастрофа сталася 25 вересня поблизу військового аеродрому в Чугуєві. При заході на посадку розбився літак АН-26 з офіцерами та курсантами Харківського національного університету Повітряних сил. На борту літака знаходилися 27 осіб, вижив тільки один з них.

джерело: https://news.rbc.ua/ukr/accidents/katastrofa-an-26-sledstvie-vyyavilo-grubye-1602074484.html

07.10.2020