Меню
В Украине планируют ввести технологию 5G

   Кабінет міністрів схвалив план заходів щодо підвищення якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку на 2020-2022 роки. У плані є заходи щодо впровадження технології 5G.

В Украине планируют ввести технологию 5G

   Постанова ухвалена під час засідання уряду 30 серпня.

   Згідно з постановою, у І кварталі 2021 року планується затвердження оновленого переліку показників якості та їх граничних нормованих рівнів для послуг голосової телефонії, текстових повідомлень (SMS) та доступу до Інтернету в мережах рухомого (мобільного) зв’язку.

   Перелік буде доповнений такими показниками, як середня швидкість передавання/приймання даних, час затримки між пакетами відправлення та приймання, варіація затримки пакетів, втрата пакетів, час очікування відповіді фахівця служби інформаційно-довідкового обслуговування оператора телекомунікацій (починаючи з моменту свідомого вибору абонента) із встановленням граничних нормованих рівнів.

   Також планується у 2021-2022 роках прийняття національних стандартів методом перекладу, що відповідають європейським стандартам ETSI, необхідних для забезпечення впровадження технологій UMTS/LTE та технології 5 G.

джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/kabmin-odobril-plan-povysheniya-kachestva-1601464420.html

30.09.2020