Меню
ВР Украины приняла решение о продлении карантина

  Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні продовжив дію адаптивного карантину до кінця жовтня.

ВР Украины приняла решение о продлении карантина

   Як зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, крім продовження дії карантину, уряд посилює обмежувальні заходи, що викликано збільшенням кількості хворих і причинами, через які це відбувається.

  «Обмежувальні заходи посилити в тих регіонах, в яких «зелений» рівень епідеміологічної небезпеки, а саме, заборонивши проведення дискотек, роботу розважальних закладів та нічних клубів, діяльність установ громадського харчування з організацією дозвілля», - сказав він.

   Також, за його словами, з Міністерством культури відпрацьовано заборону на проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури і для яких концертна діяльність упродовж останнього року є основним видом діяльності. Адаптивний карантин в Україні

   З 1 серпня адаптивний карантин в Україні передбачає поділ усіх регіонів на чотири зони - "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "червону", залежно від епідеміологічної ситуації в кожному окремо взятому.

   У кожній з епідеміологічних зон встановили різні карантинні обмеження. Найм'якші - в "зеленій" зоні, найбільш жорсткі заборони очікують регіони "червоної" зони.

   Продовження карантину: що відомо

  •    25 серпня стало відомо, що адаптивний карантин мають намір продовжити до листопада, враховуючи динаміку реєстрації нових випадків інфікування COVID-19.
  •    Уряд України також розробляє регламент 30-денної заборони на в'їзд в Україну іноземців з країн "червоної зони".

джерело: https://www.unian.ua/society/karantin-v-ukraine-prodlili-do-noyabrya-reshenie-kabmina-novini-ukrajini-11124875.html

27.08.2020