Меню
Для восстановления Донбасса понадобятся миллиарды долларов

   Щоб відновити окуповані території Донбасу, потрібно 5-7% ВВП України.

   Україні для відновлення окупованих територій Донецької та Луганської областей необхідно близько 10 мільярдів доларів. Це приблизно 5-7% ВВП країни.

   Про це в ефірі "Радіо "Донбас.Реалії" заявив радник президента з економічних питань Олег Устенко.

   За його словами, для відновлення тимчасово окупованих територій після їх реінтеграції необхідно буде створити фонд, в тому числі та за гроші донорів.

   "Попередня оцінка - це близько 10 млрд доларів, які будуть потрібні для відновлення непідконтрольною території. Йдеться про 5-7% нашого ВВП", - зазначив Устенко. Раніше віцепрем'єр з питань реінтеграції Олексій Резніков повідомив, що в результаті російської агресії говорити тільки про "реконструкції регіону" марно, для цього на Донбасі потрібно буде створити нову економіку.

   Також повідомлялося, що у вересні в Україні планують представити дорожню карту економічного відновлення Донбасу. Крім цього Резніков повідомляв, що економічне відновлення Донбасу розпочнеться з територій, які знаходяться під контролем уряду.

джерело: https://www.unian.ua/economics/finance/vidnovlennya-donbasu-u-skilki-obiydetsya-vidnovlennya-donbasu-novini-ukrajina-11105627.html

10.08.2020