Меню
В Украине 1 сентября будут праздновать в новом формате

   Мандзій закликала не наражати один одного на небезпеку.

   Свято першого дзвоника в Україні цьогоріч може пройти у новому форматі. Зокрема, це порадила зробити школам заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

   Про це вона сказала в ході онлайн-толоки від EdCamp, пише УП. Мандзій радить школам святкувати початок нового навчального року в межах класу. 

   "Ми безперечно рекомендуємо утриматися від масових заходів. Але формат зустрічей і проведення 1 вересня ви можете визначити в кожному закладі індивідуально. Це може бути святкування в межах класу, оскільки це все ж таки менше людей і це наша шкільна родина. Не наражаймо одне одного на небезпеку і придумаймо креативний формат. А я точно знаю про креативність наших шкільних команд", – сказала чиновниця.

   За її словами, подібні заходи мають проходити на відкритому повітрі.

   Раніше у Міносвіти розповіли, яким має бути навчання з 1 вересня. Зокрема, у відомстві хочуть, щоб діти тільки під час уроків знімали маски, і рекомендуватимуть змішану форму навчання.
джерело: https://www.unian.ua/society/pershiy-dzvonik-2020-u-mon-dali-rekomendaciji-do-svyata-dnya-znan-1-veresnya-novini-ukrajini-11101829.html

06.08.2020