Меню
Скоро в Украине начнётся продажа тюрем

   Першим на продаж виставлять виправний центр у селищі під Києвом.

Скоро в Украине начнётся продажа тюрем

   Міністерство юстиції України анонсувало початок "великого розпродажу" вітчизняних в'язниць. Про це повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

Першим об'єктом, який виставлять на продаж, стане Ірпінський виправний центр №123. Захід, присвячений цьому процесу, пройде 6 серпня.

   "Державна установа "Ірпінський виправний центр (№ 132)" розташована в центрі смт Коцюбинське в 14 км від Києва. Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.06.2019 № 1750/5 було прийнято рішення про оптимізацію установи шляхом її консервації. Останніх засуджених було переведено до іншого виправного центру в серпні 2019 року. На продаж буде виставлено об’єкти нерухомості установи", - повідомили у Мін'юсті.

   Раніше у відомстві розповіли, що в Україні передбачається додаткове закриття восьми в’язниць, а вже цього літа планують запустити продажі заморожених та звільнених в’язниць.
джерело: https://www.unian.ua/society/prodayut-v-yaznici-min-yust-vistavit-na-prodazh-irpinskiy-vipravniy-centr-novini-kiyeva-11100722.html

05.08.2020