Меню
Всемирный банк одобрил выделение Украине $90 миллионов на помощь по вакцинации

Світовий банк схвалив виділення Україні $90 мільйонів на допомогу з вакцинації.

Зокрема, проект передбачає відшкодування витрат Національної служби здоров'я на вакцинацію 10 млн осіб.

Світовий банк схвалив виділення Україні 90 млн дол. за новим проектом, спрямованим на зміцнення сектору охорони здоров'я для реагування на пандемію COVID-19.

Всемирный банк одобрил выделение Украине $90 миллионов на помощь по вакцинации

Про це повідомила прес-служба банку.

"Проект "Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні" підтримає розгортання програми вакцинації проти COVID-19 пріоритетних груп населення і посилить спроможність сектору охорони здоров'я України в запобіганні, виявленні та реагуванні на наслідки пандемії", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, проект допоможе Україні в закупівлі вакцин проти COVID-19, а також в поліпшенні інфраструктури для зберігання і логістики.

Також передбачається відшкодування витрат Національної служби здоров'я на вакцинацію 10 млн осіб. Зазначається, що НСЗУ запровадить окремий пакет вакцинації в рамках Програми медичних гарантій.

"Нова позика Світового банку допоможе Україні в проведенні вакцинації і закупівлі вакцин, в тому числі і в рамках глобальної ініціативи COVAX. Україна вже почала вакцинацію пріоритетних груп населення, але важливою метою на цьому етапі є також прискорення темпів вакцинації зі збереженням фокусу на особах, які перебувають у групі високого ризику зараження і розвитку ускладнень від COVID-19", - наводяться в повідомленні слова регіонального директора Світового банку у справах країн Східної Європи Арупа Банерджі.


Джерело: https://www.unian.ua/economics/finance/svitoviy-bank-shvaliv-vidilennya-ukrajini-90-milyoniv-na-dopomogu-z-vakcinaciji-novini-ukrajina-11416429.html?_gl=1*1kljulu*_ga*NjEyMzgxODczLjE2MDM4OTg4ODY.*_ga_JLSK4Y8K67*MTYyMDgxMzUwNS45LjEuMTYyMDgxMzUzOC4yNw..*_ga_DENC12J6P3*MTYyMDgxMzUwNS45LjEuMTYyMDgxMzUzOC4yNw..