Меню
В Украине может наступить "коронавирусный пик"

   "Це просто страшно": інфекціоніст МОЗ розповіла, коли в Україні може настати "коронавірусний" пік
   Головний позаштатний інфекціоніст МОЗ зазначила, що зараз зростає смертність від COVID-19 серед молодого населення, і в силу погодних умов людина отримує більшу дозу коронавірусу.

   Головний позаштатний інфекціоніст МОЗ, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар Ольга Голубовська заявила, що Україна перебуває у фазі інтенсивної передачі COVID-19 і в зимові місяці число інфікованих ростиме.

   Як передає кореспондент УНІАН, про це вона сказала на IV Українському жіночому конгресі в четвер у Києві.

   "Зараз ми перебуваємо в інтенсивній передачі інфекції… Ще пік, я думаю, грудень-січень ще буде, і він наростає...він підійде через кілька тижнів. У нас смертність збільшується зараз, на жаль, у більш молодих людей - до 60 років. Це просто страшно", - зазначила вона.

   Лікар-інфекціоніст підкреслила, що "ми всі зараз в осередках", і сьогодні всі себе повинні сприймати як потенційно інфікованих.

   "Тож необхідно дистанціюватися, захищатися, мити руки, зараз його сезон. Чому зараз більш важкі випадки захворювання - тому що в силу погодних умов людина отримує велику дозу збудника", - додала вона.

   "Треба рахувати навіть не за кількістю хворих, тому що кількість хворих залежить від якості тестованих, тому що якщо ви багато будете тестувати безсимптомних форм – то це не означає, що це для нас трагедія. Для нас трагедія, коли зростає кількість важких хворих, і їх набагато більше, ніж можливість системи надавати саме їм медичну допомогу", - вважає лікар.

   На думку Голубовської, саме "на ці показники треба спиратися в прийнятті рішень".

В Украине может наступить "коронавирусный пик"

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

Цікавий YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpdNzNGxBxKNsR-KelKd2sA

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv

Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника