Меню
В Министерстве здравоохранения рассказали, когда локдаун выходного дня принесет результат

   Степанов розповів, коли карантин вихідного дня дасть результат
   Він зазначив, що головне завдання карантину вихідного дня - зупинити "ураганну динаміку" зростання хворих на коронавірусну інфекцію.

Проміжні результати карантину вихідного дня можна буде відчути за 14 днів. оскільки саме два тижні - це середній інкубаційний період коронавірусного захворювання.

   Про це заявив голова Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24». Він зазначив, що головне завдання карантину вихідного дня - зупинити "ураганну динаміку" зростання хворих на коронавірусну інфекцію.

   «У першу неділю впровадження карантину вихідного дня ми не дуже добре дотримувалися встановлених обмежень. Ми всі були свідками цього, зокрема через світлини у соцмережах. Минулими вихідними було значно краще. Щодо результатів. Що ми очікували – зупинити ураганну динаміку зростання хворих на коронавірусну інфекцію. Ми бачимо, що в цих цифрах – 12-15 тис. хворих – наша медична система працює у достатньо напруженому графіку, проте це не дуже критичні речі», - зазначив міністр.

   За його словами, здається, що вдається зупинити «ураганне» збільшення кількості інфікованих, якщо подивитися на саму динаміку приросту хворих на COVID-19.

   «Але якщо ми говоримо про відчутні результати – чи досягли ми ефекту цими протиепідемічними заходами, то треба дивитися мінімум на 14 днів, бо 14 днів – це середній інкубаційний період цього захворювання, і тільки він може показати розірвання ланцюга передачі хвороби в кількості хворих», - заявив Степанов.

В Министерстве здравоохранения рассказали, когда локдаун выходного дня принесет результат

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

Цікавий YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCpdNzNGxBxKNsR-KelKd2sA

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv

Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника

Джерело: https://www.unian.ua/