Меню
В Запорожье состоялся матч мужского гандбольного чемпионата (ФОТО)

     Цього вікенду  стартувала чоловіча гандбольна Суперліга. Нагадаємо, в цьому сезоні ГК «Мотор-Політехніка» повернувся до елітного дивізіону на чолі з Ростиславом Ланевичем. На виїзній грі в Южному, наставник дав можливість проявить себе новачкам. Це дало стимул молодим гравцям показати себе на майданчику. На старті зустрічі рахунок відкрили запоріжці, «Портовик» не тягнув з відповіддю. Проте вже ближче до екватору першого тайму опоненти встановлюють подвійну перевагу - 12: 6. Гості намагалися відіграти, але не виходило. Допущені помилки в обороні суперник вміло використовував проти гостей, і з кожною хвилиною збільшував розрив. 24:13 Підсумок першого тайму.

 

 

В Запорожье состоялся матч мужского гандбольного чемпионата (ФОТО)

 

     У заключній тридцятихвилинці ситуація не змінилася, хоча запоріжці дещо скоротили відрив втім наздогнати суперника було вже не сила. У стартовому матчі нового сезону «Мотор-Політехніка» нажаль поступається «Портовику» за рахунку 41:33. Другий тур чоловічої гандбольної Суперліги підопічні Ростислава Ланевич проведуть вдома. 19-го вересня команда зіграє проти свого «старшого» гандбольного брата - ГК «Мотор».

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
15.09.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"