Меню
В Запорожье состоялся турнир по футзалу (ФОТО)

      У палаці спорту "ЮНІСТЬ" розіграли Кубок України з футзалу.  У вирішальному матчі турніру кияни зустрічалися з «Ураганом», чинним володарем трофея. Команди зіграли основний час матчу внічию - 1: 1. Потім забили ще по голу в додатковий час - 2: 2. І дійшли до серії пенальті. Саме по ударам з точки ХІТ пройшов «Продексім» в півфіналі. «Ураган» ж з «ДЕ Трейдингом» свій фарт не використовував і, в підсумку, переміг. Цікаво, що на перші два удари і ХІТ, і «Ураган» випустили резервних воротарів. Потім їх поміняли, але результат дали чи не ці маніпуляції. Сергій Журба забив вирішальний м'яч з гри і з пенальті в півфіналі з «Продексімом», але тут команду підвів - не влучив у ворота під час виконання останнього удару в серії. Воротар Олександр Сухов міг врятувати ХІТ. Він був близький до того, щоб взяти два з трьох ударів, на які його випустив Лук'яненко. Але не врятував ні разу.  Отож в серії пенальті, більш щасливими були івано-франківці, які "перестріляли" киян з рахунком 5: 4.

 

В Запорожье состоялся турнир по футзалу (ФОТО)


В Запорожье состоялся турнир по футзалу (ФОТО)


В Запорожье состоялся турнир по футзалу (ФОТО)

 

 

      Таким чином, «Ураган» вдруге в історії і вдруге поспіль завоював Кубок України.Команда Олега Лук'яненко четвертий раз у своїй історії вийшла в фінал і четвертий раз програла. До цього тільки вони і «Запоріжкокс» програли три фіналу, так і не вигравши Кубок.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
25.08.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"