Меню
В рамках товарищеской встречи запорожская гандбольная команда провела подготовку к новому сезону (ФОТО)

Литовський наставник надав можливість усім своїм підопічним пограти в гостях у Бреста. У заявку потрапили всі гравці які були на зборах. Зі старту господарі майданчика почали сміливо атакувати ворота суперника. За перші п'ять хвилин зустрічі брестчани не пропустили жодного м'яча, а самі сколихнули сітку воріт запорожців тричі. У підопічних Гінтараса Савукінаса спочатку гра не склалася. Гості трохи «губилися» в атаці і пропускали в обороні. Як результат 8: 2 на табло. Керманич ГК «Мотор» вимушено бере тайм-аут. І це принесло свої результати, запоріжцям вдалося  скоротити відставання до трьох пунктів. Скоротити відрив не було змоги через серію сейвів Івана Пешича, який подарував команді Брест 7 на табло.

В рамках товарищеской встречи запорожская гандбольная команда провела подготовку к новому сезону  (ФОТО)

У другому таймі український чемпіон знайшов, що запропонувати супернику у відповідь, скоротив розрив до трьох пунктів. Актив у свою користь господарі тримали недовго. Трохи більше десяти хвилин до фінальної сирени, а «МОТОР» зловив кураж. 22:22. Кілька червоних карток і за п'ять хвилин до кінця матчу на табло вже 28:26 на користь МОТОРу.  До завершення зустрічі українська дружина «дотиснула» опонентів і завершила перший товариський спаринг вольовою перемогою - 30:27. У другому спарингу суперник не планував віддавати «Мотору» другу перемогу поспіль і відразу пішов в наступ. Господарі запоріжців на відстані чотирьох влучних прострілів. За три хвилини до кінця першої половини матчу МОТОР зміг скоротити розрив до трьох м'ячів - постаралися Айденас Малашінскас в атаці і Віктор Мельничук, успішно реалізував семиметровий кидок - 16:13.  Але на останніх секундах успішно замкнув атаку  Микита Вайлупов. Отож 17:13 підсумок першого тайму. Заключні 30хвилин гри  пройшли у рівній боротьбі 19:15, 21:17.  Проте ряд помилок запорізького клубу в нападі,постійно призводив до  за що швидких голів суперника. «Мєшковців» відірвалися від переслідувачів на п'ять м'ячів - 24:19, 27:22 і впевнено тримали цей розрив до кінця матчу.