Меню
В Запорожье готовятся принимать международные матчи по футболу

      Ігри відбудуться на стадіоні «Славутич-Арена». Перший матч пройде вже в жовтні. У цьому році ФК «Зоря», яка з 2014 року базується в Запоріжжі, завоювала бронзові медалі Чемпіонату України з футболу. Це дозволило клубу напряму потрапити в груповий турнір Ліги Європи. Керівництву міста і ФК «Зоря» вдалося домовитися про те, що матчі групового етапу пройдуть у Запоріжжі.

 

В Запорожье готовятся принимать международные матчи по футболу


      У підготовці «Славутич-Арени» до матчів буде брати участь не тільки стадіон, але й представники ФК «Зоря». У клубі впевнені, що зможуть подарувати Запоріжжю яскраві матчі за участю відомих європейських клубів. Жеребкування групового етапу Ліги Європи заплановано на 2 жовтня. Стартує він 22 жовтня. Серед суперників «Зорі» можуть виявитися такі відомі клуби як «Арсенал», «Наполі», «Рома» та інші. Остаточно все стане ясно після жеребкування. Також поки невідома ситуація з наявністю уболівальників на матчах.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
07.08.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"