Меню
В Запорожье сезон пляжного футбола в самом разгаре (ФОТО)

     Вже 19 сезонів поспіль команди виборюють перемогу під пекучим сонцем.  Та це не зупиняє гравців, адже футбол говорять футболісти це вже невід’ємна частина життя. Цього річ медалі розігрують шість команд, це трохи менше ніж попередні роки, проте на градусі конкуренції на майданчику це ніяк не позначилося. Прохідних ігор тут немає. Серед тих хто претендує на першість  трикратний чемпіон України з пляжного футболу команда «Вибір» з Дніпра. Саме з цією командою зустрілися у четвертому турі гравці з однієї з найстарших команд  учасниць відкритого чемпіонату Запорізької міської асоціації міні-футболу, командою «Колесо-Центр» –  багаторазовими чемпіонами міста та області.  У попередніх турах футболісти залишалися буквально за крок до перемоги.  Тому сьогодні були вкрай вмотивовані брати перші очки у чемпіонаті.

 

В Запорожье сезон пляжного футбола в самом разгаре (ФОТО)

 

В Запорожье сезон пляжного футбола в самом разгаре (ФОТО)

 

В Запорожье сезон пляжного футбола в самом разгаре (ФОТО)

 

     Відкрити рахунок у зустрічі  вдалося під завісу стартової дванадцяти хвилинки  влучним ударом Артема Салимонова.  Другий тайм був за «Вибором». 1:1.   Заключний відрізок пройшов у над принциповій боротьбі, кожна з команда намагалася успішно завершити свою гольову атаку. Небезпечних моментів вистачало, втім відзначитися результативністю вдалося саме запоріжцям. Отож 2:1 на користь «Колесо-Центр». Ім’я ж переможця чемпіонату стане відомим за підсумками десяти турів.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
07.08.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"