Меню
Запорожский спортсмен прервал выступления на международных соревнованиях по боксу

    Через спалах пандемії коронавірусу, українська збірна з боксу була змушена терміново повертатися додому з Лондона. Нагадаємо, що у столиці Великобританії, українці виборювали ліцензії до Олімпійських ігор в Токіо. Вже після початку турніру, міжнародна федерація боксу, вирішила скасувати змагання. Однак, свій перший поєдинок на британському ринзі встиг провести запорізький боксер Дмитро Замотаєв. Українець виступав у вазі 52 кг, де його суперником став іспанець – Габріель Ескобар. Поєдинок завершився доволі суперечливою перемогою опонента Дмитра, роздільним рішенням суддів. Зазначимо, що після консультацій з федераціями з літніх видів спорту Міжнародний олімпійський комітет висловив готовність провести Ігри-2020 у визначений термін – з 24 липня по 9 серпня.

 

    Буквально через кілька годин після перенесення чемпіонату Європи з футболу Міжнародний олімпійський комітет випустив комюніке протилежного змісту. Основна думка документа – незважаючи на охопленої по всьому світу пандемію і масову скасування практично всіх можливих стартів. У МОК вважають, що до заходу в Токіо ще багато часу, і саме у Ігор є шанс стати символом перемоги людства над злісним вірусом. Міжнародний Олімпійський комітет констатує, що карантинні заходи вже призвели до зриву або зміни формату частини заходів, пов'язаних з Іграми. зірвано величезна кількість відбіркових змагань. Ліцензії в Токіо-2020 отримали 57 відсотків майбутніх учасників. Решта – 43 відсотки, федераціям доведеться відбирати виходячи з наявних можливостей. Десь, мабуть, доведеться використовувати рейтинг, або результати інших недавніх стартів. Крім того, МОК закликає усіх спортсменів продовжувати підготовку до Олімпійських ігор, наскільки це можливо.

23.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"