Меню
Запорожские спортсмены прошли отбор для участия в международных соревнованиях

    Стали відомі імена запорізьких спортсменів, що увійшли до списку кандидатів на участь в Олімпійських Іграх 2020, що відбудуться в Токіо. Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України. До складу увійшли 14 представників Запорізької області. Це боксер Дмитро Замотаєв. Представники греко-римського стилю – Жора Абовян, Парвіз Насібов. Легкоатлетки – Анастасія Бризгіна та Катерина Климюк. Стрибуни у воду – Вікторія Кесарь, Олег Сєрбін та Євген Науменко. Дзюдоїсти – Віталій Шепель, Марія Скора, Галина Тарасова та Марина Черняк. Плавці – Сергій Фролов, Микита Коптєлов, Сергій Шевцов. Та представниця тхеквондо ВТ – Євгенія Жила.

 

    Тим часом на Параолімпійських іграх-2020 у Токіо, будуть вперше розіграні медалі у паратхеквондо. Україну на змаганнях представлять три спортсмени, які отримали перепустки до Токіо за місцями у світовому рейтингу, очки до якого здобували на міжнародних турнірах і змаганнях. Офіційне запрошення взяти участь у найпрестижніших змаганнях чотириріччя отримали запоріжанки – Вікторія Марчук та Юлія Липецька. Ще одним спортсменом, що представить збірну, стане представник Вінницької області – Антон Швець.

14.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA