Меню
Подведение спортивных итогов Запорожья в уходящем году

     Рік що минає був щедрим на спортивні події. Адже 2019 рік перед Олімпійський. Ліцензійні турніри, запекла та безкомпромісна боротьба за перепустку на головні старти чотириріччя. XXXII Літні Олімпійські ігри пройдуть з 24 липня по 9 серпня 2020 року в Японії. За словами організаторів, майбутня Олімпіада стане найбільш інноваційною з коли-небудь проведених, рівною за гендерним показником та до того ж най екологічною. Достатньо поглянути на медалі. Адже нагороди які отримуватимуть спортсмени на Олімпіаді в Токіо виготовили увага з 6 млн.  викинутих гаджетів. Авжеж запорізькі спортсмени продовжують тримати курс на Токіо 2020. Саме тому спортивний календар був доволі щільний, справжній спортивний калейдоскоп. І звичайно, ми не могли не згадати про найяскравіші, най масштабніші та найдивовижніші спортивні події року, що минає.

 

    Зокрема, «золотий» виступ провідної команди країни – ГК «МОТОР» в національній першості, безкомпромісні поєдинки у Лізі чемпіонів та дебют у європейському турнірі «СЕХА-Ліга», бронзовий дубль ГК «ЗНТУ-ЗАБ». Так більшість змагань, такі як Кубок України з черлідингу, спортивної аеробіки, міжнародний турнір з греко-римської боротьби ім. Трухіна та найважливіші матчі зокрема національних збірних команд з волейболу, приймала головна арена міста, найкраща не тільки в Україні але й в Європі – «ЮНІСТЬ». Саме тут ми з вами ставали свідками незабутніх перемог і тріумфів наших спортсменів та провідних команд, адже палац спорту став меккою справжнього спортивного калейдоскопу. Захоплювалися «Юністю» і вітчизняні спортсмени і гості, та навіть зірки шоу бізнесу. І звичайно, ми чекаємо не менш визначних досягнень наших спортсменів та клубів у Новому, Олімпійському-2020 році. Отож новий 2020 рік стане роком нових звершень та нових рекордів. Чекатимемо з нетерпінням.

31.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"