Меню
Запорожские студенты устанавливают новые рекорды (ФОТО)

   Рекорди встановлювали і студенти національного університету «Запорізька політехніка». Про свої досягнення Владислав Яровой говорить доволі стримано, наче нічого особливого й не трапилося.  Каже, ми з тренером поставили мету і досягли її шляхом тривалих тренувань.  Дійсно жонглювання 40 кг гирею ще й зав’язаними очима, доволі буденна справа. Та це лише початок каже спортсмен, у нього більш амбітні плани. Та без підтримки сім’ї, ректора Сергія Борисовича Белікова та власне рідної кафедри говорить Владислав успіх був би неможливим. Встановлювати рекорд України і Рекорд Гіннеса було справою честі.  До того ж так все й було задумано аби з першого погляду здавалося, що все доволі просто й легше бути не може.

 

   Та досягти саме рекордних показників вдалося  під керівництвом  старшого викладача кафедри фізичного виховання національного університету «Запорізька політехніка» Сергія Щербія, який до слова вже бачив як Владислав підіймав гирю на студентських змаганнях і вже тоді пророкував хлопцю велике майбутнє. Владислав продемонстрував як справляється вже не з 40, а із 50кг гирею.  І ускладнювати програму є куди ще. Зокрема виступ може бути із вогнем. Отож наразі рекордсмен України готується до офіційного визнання рекорду Гінесса та вже планує побити власні рекордні показники.

31.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"