Меню
Запорожские спортсменки успешно выступили на соревнованиях по бодибилдингу (ФОТО)

   Вище лише зірки... Саме так спортсмени - бодібілдери описують чемпіонат світу. Цього річ його приймала столиця Словаччини — Братислава. Кращі атлети з 35-ти країн, сльози, сміх і титанічна праця в залі, яку можна побачити неозброєним оком. Запорізька федерація бодібілдингу та фітнесу до цього ще не мала чемпіонів світу. Та 2019-ий все змінив. Перший натяк на світове “золото” зробила запоріжанка Юлія Шикула, котра у вересні стала першою на міжнародному турнірі “Arnold Classic Europe”, організованому відомим бодібілдером, актором та політиком Арнольдом Шварценеггером. Головною задачею було продублювати цей успіх на світовій першості, що до цього наші земляки ще не робили. Запоріжанка Юлія Шикула виборола світове “золото” у категорії бодіфітнес до 168-ми сантиметрів та реабілітувалася за минулорічний чемпіонат світу, де увійшла лише в Топ-10. Чемпіонка світу пригадує, як тільки починала свої заняття у залі, то виступала у категорії фітнес-бікіні.

 

   Ще одна чемпіонка світу з бодібілдингу у категорії бодіфітнес до 163 сантиметрів — Алла Мацегора. Спортсменка із Бердянська, 10 років займається бодібілдингом, але на світових стартах виступає лише вдруге. На відміну від Юлії Шикули Алла не має в своєму активі медалі із престижного  “Arnold Classic”, тому наступна ціль — саме п'єдестал найвідомішого бодібілдера планети. Зараз на наших чемпіонок чекає відпочинок, та як вони самі зізнаються — кілька порцій новорічного олів'є. А у січні розпочинається підготовка до  відбіркових етапів на чемпіонат Європи, новий “Arnold Classic” та світову першість 2020.

31.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"