Меню
В Запорожье прошли соревнования по парковому волейболу (ФОТО)

    Ось вже три роки змагання з волейболу паркового з аншлагом проходять у нашому місті.  Цей вид волейболу користується чималою популярність серед  аматорів, профі та власне уболівальників. Єдине кому ще не припав як-то кажуть до смаку так це в профільному департаменті . Причина – парковий волейбол не олімпійський вид спорту.  Хоча свого часу схожа ситуація була і з волейболом пляжним, розповідає президент міської федерації волейболу Анатолій Ковтун.

 

    Та через терни до зірок. А зірок вітчизняного волейболу черговий тур зібрав чимало.  Серед них і майстер спорту міжнародного класу, відомий на увесь світ запорізький пляжник Сергій Попов, який радо відгукнувся на пропозицію своєї подруги та не менш відомої представниці волейболу пляжного Євгенії Щіпкової. Для багатьох волейболістів ці змагання можливість ігрової практики у міжсезоння.  Ім’я ж переможця та стане відомим у квітні місяці, коли пройде четвертий заключний тур.

31.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"