Меню
В Запорожье проходят занятия восточных единоборств для юных спортсменов (ФОТО)

    Технічні навички та уміння – все це звичайно дуже важливо та є невід’ємною частиною айкідо. Та найголовніше в бойовому мистецтві,пізнати дух воїна – філософію, без розуміння якої складно вивчати айкідо. Тому, на тренуваннях хлопці та дівчата набирають певні бали, для того, щоб пройти атестацію і показати свої кращі здібності. Поки діти здають надважливий екзамен, у залі за кожним кроком своєї малечі слідкують батьки. До слова, саме у клубі ввели незвичний формат тренувань – і мама, і тато можуть бути присутніми на заняттях. І все для того, аби закріпити зв'язок між тренером – батьками та дитиною. У клубі "Сінтай Додзе", який успішно функціонує вже 11 років, займаються учні чотирьох вікових категорій. Перша – з 4 до 7 років, потім з 7 до 12, далі з 12 до 16 і найстарша група – дорослі. Всього близько ста дітей та ще 30 спортсменів старшого віку.

 

    Та напевно, найголовніше, що саме у клубі, переймаються долею дітей із вадами здоров’я. А далі, насичені тренувальні будні. Підготовка до зборів, майстер-класів, показових виступів і звісно, до нового екзамену.

12.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"