Меню
В Запорожье развивается новый вид спортивной борьбы (ФОТО)

   Боротьба навхрест – це один з понад двадцяти видів традиційної української боротьби. Офіційно статусу  національного ще не отримала та попри це користується шаленою популярністю. Відкрита міська першість тому підтвердження.  На базі Хортицького ліцею змагалися на килимах у майстерності як діти так і дорослі. Не лише чисельність, а й географію різноманітна,  за медалі боролися окрім представників Запорізької області й спортсмени із сусідніх областей. Саме  правильний тактичний підхід допоміг стати чемпіоном одному з учасників першості міста — Льву Сергєєву, який представляє клуб «Спас Сила». Він так побудував поєдинок, аби не дозволити суперникові використати свої фірмові прийоми. Це і принесло Льву золоту медаль змагань.

 

   Окрім досвідчених спортсменів, тренери також привезли набиратися бойового досвіду і новачків. Так,  уперше в змаганнях взяли участь юні бійці з Матвіївки, які входять до складу патріотично-спортивного гуртка Спас Вихлист. Спортсмени займаються близько року. Головним завданням для них було відчути особливості боротьби на офіційному старті. Конкуренцію з більш досвідченими опонентами витримали гідно.  Наступним стартом для запорізьких спасівців стане Кубок України.

12.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"