Меню
В Запорожье юные спортсмены участвовали в борцовском турнире (ФОТО)

     В рамках відкритої першості Запорізької області з греко-римської боротьби, на базі ШВСМ, провели традиційний турнір пам’яті першого Олімпійського чемпіона – Якова Пункіна. Сперечалися за місця на п’єдесталі близько 130 юних класиків з трьох областей – Запорізької, Харківської та Дніпропетровської. Боролися на килимі хлопці починаючи з 2004 по 2012 рік народження. Насичений цей сезон був для запорізьких класиків, що виборювали медалі на різного роду змаганнях.

 

    11 річний Давід Черкашин не без проблем розібрався зі своїм суперником у першій же сутичці. Допомогла хлопцю в цій непростій боротьбі сила волі та техніка, яку він старанно відточував на тренуванні. Зі своїм тезкою – Давідом Касьяном хлопець добре знайомий, адже разом займаються у ШВСМ. Зізнається, що програв йому лише раз і то на тренуванні через те, що був неуважний в деяких моментах. Цей турнір з греко-римської боротьби, став заключним у цьому році для запорізьких класиків.

11.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"