Меню
В Запорожье для юных спортсменов работает школа восточных единоборств (ФОТО)

   У них немає змагань за золоті медалі. Їх бойове мистецтво – це ціла філософія якої вдається не кожному. Втім, тільки не цим дітям. У клуб іайкідо та іайдо  настав  надважливий день – вони отримують атестацію за пророблену роботу протягом навчання. Вони так довго цього чекали, готувалися до відповідальної миті близько півроку і нарешті, для кожного з цих хлопців та дівчат настав день «Х», коли є змога показати усі свої вміння та навички. Юні послідовувачи бойового мистецтва айкідо проходять атестацію 2 рівнів. Все дуже відповідально та серйозно.Поки діти здають надважливий екзамен, у залі за кожним кроком своєї малечі слідкують батьки. До слова, саме у клубі «Сінтай Додзе», ввели незвичний формат тренувань – і мама, і тато можуть бути присутніми на заняттях. І все для того, аби закріпити зв'язок між тренером – батьками та дитиною.

 

   У клубі, який успішно функціонує вже 11 років, займаються учні чотирьох вікових категорій. Перша – з 4 до 7 років, потім з 7 до 12, далі з 12 до 16 і найстарша група – дорослі. Всього близько ста дітей та ще 30 спортсменів старшого віку. Та напевно, найголовніше, що саме у клубі «Сінтай Додзе», переймаються долею дітей із вадами здоров’я. А далі, насичені тренувальні будні. Підготовка до зборів, майстер-класів, показових виступів і звісно, до нового екзамену.

10.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"