Меню
Запорожский баскетбольный клуб провел серию матчей на домашней арене (ФОТО)

   БК «Запоріжжя»  провів серію зустрічей у палаці спорту «ЮНІСТЬ». Першим випробуванням для підопічних Валерія Плєханова стало дербі із географічними сусідами. Обидві команди грали видовищно й результативно, проте у певний момент визначальним було питання ротації, де "Дніпро" отримував солідне підкріплення з "лави", а "Запоріжжя" – ні.  На стартові 0:4 команда Валерія Плеханова відповіла вражаючим ривком впродовж кількох секунд – 8:0. До середини чверті результативне тріо Сіммонс-Рендольф-Шевченко зберігали для "Запоріжжя" перевагу – 18:13. Джокером "Дніпра" виступив Максим Закурдаєв. Шутер гостей впродовж трьох хвилин настріляв 12 очок виключно дальніми кидками, повернувши лідерство своїй команді. Останнє володіння у чверті завершилося влучанням Лью Столлворта, який справедливо відновив паритет за підсумком ігрового відрізку – 25:25. Надалі баскетбольні перегони продовжилися. Ще до перерви лідер на майданчику змінювався 11 разів. Запоріжці як відбирали ініціативу, так і віддавали її супернику. Труднощі через лавку запасних. 

 

     Тримати на майданчику лідерів протягом всього матчу Валерій Плеханов не міг, тому в другій половині наставник "Запоріжжя" почав активніше залучати молодь. У набиранні очок з "лави" ситуації це майже не змінило. І тому саме третя чверть стала переломною і водночас показовою у цьому сенсі. Підопічні Дениса Журавльова провели ударну частину, де лідерами по черзі були різні гравці. Зупинити атакувальну міць дніпровського крейсера було нікому. Гості отримали перевагу " 10", яку з часом примножили до переконливих " 18". Розслабленість "Дніпра" під час заключної чверті коштувала Денису Журавльову кілька незапланованих тайм-аутів. Коли Андрій "Мироненко отримував забагато простору на периметрі, то швидко "карав дальніми влучаннями. Гості догравали поєдинок без Тимофєєнка і Санона через перебір фолів, проте зуміли втримати комфортну дистанцію – 81:94.

10.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"