Меню
Запорожский чемпион в напряженной борьбе одержал победу в рамках внутреннего чемпионата по гандболу (ФОТО)

В рамках цьогорічного розіграшу Суперліги ГК «МОТОР» та «ЗТР» зустрілися вже в друге на майданчику палацу спорту «Юність». У першому матчі, чемпіон країни за мінімального рахунку 30:29 обіграв підопічних Віталія Андронова. Зі зміною наставника, «МОТОР» прагнув довести, що та перемога не була випадковістю, віце-чемпіон акумулював усі сили для того, аби довести, що вони можуть боротися на рівних. Зі стартових хвилин місце у рамці воріт «МОТОРа» зайняв Віктор Кірєєв. У «ЗТРа» - Дмитро Веремчук, що у минулій зустрічі не раз виручав своїх партнерів. Номінальні господарі час не витрачали і першими відкрили лік голам. Айденас Малашинскас фактично одразу зрівняв. А далі – пішла гра м’яч у м’яч, яка тривала до 10 хвилини матчу. Після цього, Захар Денисов двічі забиває у ворота «ЗТРа», Артем Козакевич реалізовує семиметровий кидок – 6:9 на користь підопічних Ростислава Ланевича. Під завісу першого тайму, віце-чемпіон зумів скоротити відставання до двох пунктів – 9:11. Перевага у   2 м’ячі зберігалася і надалі. За рахунку 15:17, команди пішли на відпочинок.

Після перерви «МОТОРу» вдається вийти вперед вже на чотири пункти, а далі збільшити свою перевагу до п’яти – 17:22. Додало  і без того проблем команді Віталія Андронова вилучення Максима Стрельнікова за три двохвилинні вилучення. А декількома хвилинами пізніше червоне світло від судді побачив вже лінійний «МОТОРа» - Максим Бабічев. За 10 тхвилин до кінця матчу, команда Ростислава Ланевича впевнено тримала перевагу – 24:29. За рахунку 34:30, «ЗТРу» вдається відіграти 2 м’ячі. Втім, зачепитися хоча б нічию часу у  віце-чемпіона не вистачило. Діючий чемпіон Суперліги за явною перевагою не підпустив підопічних Віталія Андронова більше аніж на три влучних постріли. 32:35 – «МОТОР» у нелегкій боротьбі переміг свого прямого конкурента і  став одноосібним лідером чемпіонату з активом в 20 очок.

10.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"