Меню
Юные запорожские спортсмены вернулись с наградами международных соревнований тхеквондо

У Німеччині завершився Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТ серед дітей. Відзначився на змаганнях і вихованець СК «МОТОР СІЧ» - Іван Авраменко, що став самим юним володарем «золотої» медалі, у вазі до 22 кг. Спортсмен провів свої перші офіційні поєдинки, в яких впевнено одержав перемогу над представниками Франції, Італії та України. Крім того, у складі команди переможницею своєї першої континентальної першості, стала Софія Коровченко, серед дівчат до 22 кг. Паралельно у цей час проходив 34-й Інтернаціональний турнір «Park Pokal», де також відзначилися спортсмени СК «МОТОР СІЧ» та Запорізької ШВСМ. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали – Олександр Оганов та Максим Манєнков. Срібло завоювали – Діана Круш, Тарас Мальченко, Микита Шейко, Ярослав Стрєлка, Олександр Папаценко. Почесну бронзу вибороли Микита Гергец та Михайло Павленко.

10.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"