Меню
Запорожские спортсмены достойно выступили на турнире по фехтованию

У Дніпрі завершився новорічний фінальний турнір з фехтування, де окрім запоріжців змагалися спортсмени з Харкова, Черкас, Хмельницького, Львова, Дніпра та Києва. Аматори СК «МОТОР СІЧ» вдало виступили на змаганнях і привезли додому медалі. Срібло завоювала – Анастасія Панченко. За крок до п’єдесталу зупинилися – Анжеліка Чуприна, Бен Хадж Монтассар. Юлія Синявська посіла 13 місце. Вперше спробував себе на турнірі Максим Слонєв. За підсумками року, Анжеліка Чуприна та Анастасія Панченко стали кращими фехтувальницями. У командних змаганнях колектив «Запорожець» у складі якого виступали дівчата СК «МОТОР СІЧ», взяли бронзові медалі. Команда чоловіків – «Тріо», у складі представників Черкас, Харкова та запоріжця – Бен Хаджа Монтассара,також стали третіми.

10.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"