Меню
Президент Украины рассматривает кандидатов на место главы НБУ

  Президент Володимир Зеленський повідомив, що провів консультації з керівництвом держаних та комерційних банків і з заступниками голови Нацбанку та отримав три списки можливих кандидатів на посаду нового керівника НБУ.
Президент Украины рассматривает кандидатов на место главы НБУ
    Президент України Володимир Зеленський заявив, що отримав три списки потенційних кандидатів на посаду нового голови Національного банку. Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив журналістів під час церемонії відкриття реконструйованого стадіону школи №1 у м. Южне в рамках програми «Велике будівництво» в Одеській області.
    «Питання щодо кандидатури на посаду голови Нацбанку. Я зробив три великі дискусійні зустрічі в рамках професійного діалогу. Я зустрівся з усіма головами держаних банків України, хотів від них почути кандидатуру (майбутнього голови Нацбанку) та їх особисте враження через цю ситуацію», - сказав президент.

    Зеленський також зазначив, що провів зустріч з усіма заступниками голови Нацбанку та отримав від них рекомендації, а також з представниками майже усіх комерційних банків. Всі вони запропонували три окремі списки потенційних кандидатів на посаду голови НБУ.

    «Ми вивчаємо (кандидатів) і через правоохоронні органи, щоб знати, що це за люди, які в них статки», - додав глава держави. «У нас є час для зустрічей зі списку запропонованих кандидатур на посаду голову Нацбанку. Я не бачу жодної проблеми», - резюмував президент.

источник: https://www.unian.ua/politics/vidstavka-smoliya-tri-spiski-potenciynih-kandidativ-na-posadu-novogo-golovi-nbu-novini-ukrajina-11062103.html

06.07.2020