Меню
Премьер-министр Украины готов уйти в отставку

   Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що готовий піти у відставку в будь-який момент.

 Премьер-министр Украины готов уйти в отставку

   Про це він повідомив в інтерв’ю BBC Україна. «Жодних обіцянок стосовно термінів на посадах ніхто нікому не дає, не давав і не може давати. Ключове питання - це відповідальність перед Україною і українцями, і це ключовий параметр, який має утримуватися. Тому не може бути гарантії на посаді - це ж не приватний бізнес», - сказав він.

   «Готовий піти у відставку в будь-який момент, коли народ України, Верховна Рада або президент висловлять таку думку», - наголосив прем’єр-міністр.

4 березня парламент призначив Шмигаля новим главою Кабміну і затвердив новий склад уряду. 4 червня Верховна Рада відправила програму діяльності уряду на доопрацювання. Перший варіант програми народні депутати розкритикували і порівняли з рефератом. Без затвердження програми діяльності у Кабінету міністрів не буде річного імунітету.
   12 червня Кабмін затвердив доопрацьовану програму діяльності і направив її на розгляд парламенту. 18 червня Верховна Рада не підтримала оновлену програму діяльності уряду. Конституцією передбачено, що схвалення програми дало б уряду річний імунітет від звільнення. Однак, у разі подання Шмигалем добровільної заяви про відставку, Верховна Рада могла б все одно звільнити його у будь-який момент.
источник: https://www.unian.ua/politics/vidstavka-shmigalya-prem-yer-zayaviv-shcho-gotoviy-do-zvilnennya-novini-ukrajina-11055692.html

01.07.2020