Меню
ВР Украины вскоре должна рассмотреть законопроект об игорном бизнесе

   Законопроект про гральний бізнес може бути розглянутий наступного пленарного тижня.

ВР Украины вскоре должна рассмотреть законопроект об игорном бизнесе
   Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зазначає, що законопроект про гральний бізнес може бути розглянутий наступного пленарного тижня.Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, відповідаючи на питання щодо ключових завдань парламенту на наступний пленарний тиждень.

   "Якщо ми говоримо про гральний бізнес, - дуже велика ймовірність того, що він буде розглядатися на наступному тижні. Цей законопроект підготований до другого читання, там багато поправок і на рівні комітету узгоджувалися позиції, в тому числі, на чому будуть наполягати, на чому, можливо, не будуть наполягати колеги", - зазначив голова ВР.
   Крім того, за його словами, планується розглянути, зокрема, законопроекти, пов'язані з соціальною та медичною сферами, а також економікою. 16 січня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор (№2285-д). Законопроектом запроваджується виключний перелік видів діяльності у сфері азартних ігор, дозволених в Україні, а саме: організація та проведення азартних ігор у гральних закладах казино, а також через інтернет; організація та проведення букмекерської діяльності в букмекерських пунктах, а також її проведення через інтернет; випуск та проведення лотерей; організація та проведення азартних ігор у покер через інтернет.
источник: https://www.unian.ua/politics/zakonoproekt-pro-gralniy-biznes-razumkov-rozpoviv-koli-rozglyanut-novini-ukrajina-11048447.html

24.06.2020