Меню
Государственное бюро расследований может еще раз вызвать на допрос бывшего  главу Украинского института национальной памяти

   Державне бюро розслідувань може ще раз викликати на допит колишнього голову Українського інституту національної пам'яті, нардепа від "Європейської солідарності" Володимира В'ятровича.

Государственное бюро расследований может еще раз вызвать на допрос бывшего  главу Украинского института национальной памяти

Рішення про це буде ухвалювати слідчий, який веде справу, повідомив виконувач обов'язків керівника управління з організації досудових розслідувань Головного слідчого управління ДБР Микола Арманов Радіо Свобода.

"Допитали колишнього голову Українського інституту національної пам'яті з приводу використання бюджетних коштів для проведення фуршету з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-33 років. На допиті, зокрема, ставилися питання фінансового характеру, проте ексголова УІНП повідомив, що нічого з цього приводу не пам'ятає. Не виключено ще одного допиту, якщо буде необхідність, можливо, і не буде необхідності, але це вже в компетенції слідчого", - сказав Арманов.

Він відмовився прокоментувати заяви про політичний характер справи.

В'ятрович повідомив, що надав слідчому необхідну інформацію. Сподівається, що інформації має бути досить, аби закрити справу.

источник: http://www.bagnet.org/news/politics/424280/u-dbr-povidomili-pro-spravu-yaku-vedut-proti-nardepa-vyatrovicha

29.04.2020