Меню
Андрей Коболев заявил, что цена газа должна быть одинаковой с ценой бензина

   Тарифи на газ повинні бути як ціни на бензин в Україні, – Коболєв

   В Україні тарифоутворення на ринку газу має відбуватися за прикладом бензину. Тоді ціна буде залежати від вартості на біржі. При цьому Антимонопольний комітет повинен захищати споживача від злагоджених дій монополістів.

Андрей Коболев заявил, что цена газа должна быть одинаковой с ценой бензина

   Про це в інтерв'ю виданню "Український тиждень" заявив глава наглядової ради "Нафтогазу" Андрій Коболєв. За його словами, перший крок для цього вже зробили – заблокували мовлення "каналів Медведчука". Вони, як стверджує Коболєв, поширювали неправдиву інформацію про реальну вартість газу.

   "Має бути покарання для тих, хто бреше. Люди, які виходять у телеефір і розповідають, що в усьому світі газ коштує три гривні, повинні відповідати за свої слова. Так само, як і медіа, які поширюють таку неправдиву інформацію. Треба розрізняти свободу слова й поширення брехні та поливання брудом усіх навколо", – сказав глава" Нафтогазу".

   Потім влада повинна пояснити українцям, що ніколи не регулювала вартість газу. Кожен раз, коли штучно знижували ціни, збитки доводилося компенсувати. "Після цього біржова ціна на газ має стати таким самим індикативом, як і роздрібна ціна на бензин, наприклад. Тоді ринок сам себе відрегулює", – пояснив Коболєв.

   Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в Україні плату за розподіл газу (т.зв. абонплату) можуть переглянути в бік зниження в разі, якщо влітку знизиться ціна на саме блакитне паливо.