Меню
Цену на газ для населения снизили

   Кабмін знизив ціну на газ для населення.

   За словами прем'єра, таким чином в середньому ціна на газ по країні зменшиться на 30%, а для більшості громадян ціна знизиться навіть на 40%.

   Кабінет міністрів встановив з лютого і до кінця опалювального сезону фіксовану ціну на газ в розмірі 6,99 грн за куб. м для побутових споживачів.

   Про це на сьогоднішньому засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Цену на газ для населения снизили

   "За дорученням президента Зеленського уряд приймає постанову, якою встановлюється гранична ціна на газ 6,99 грн за куб. м. Така ціна буде діяти на час до завершення опалювального сезону або до завершення карантину. Вище ніж 6,99 грн постачальники не зможуть піднімати ціни", - сказав він.

   За словами Шмигаля, в середньому з лютого ціна на газ по країні зменшиться на 30%, а для більшості громадян ціна знизиться навіть на 40%.

   "Рішення про встановлення граничної ціни на газ не означає, що уряд відмовляється від розвитку ринку газу. Але без втручання в ситуацію вже в лютому кубометр газу міг подорожчати до 12 гривень за куб. м", - сказав Шмигаль.


Джерело: https://www.unian.ua/economics/energetics/kabmin-zniziv-cinu-na-gaz-dlya-naselennya-novini-sogodni-11288414.html

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

Цікавий YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCpdNzNGxBxKNsR-KelKd2sA

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv

Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника