Меню
Запорожский завод получил лицензию на поставку кислорода в местные больницы (ФОТО)

   Запорізькі лікарні і карети швидкої будуть забезпечені медичним киснем місцевого виробництва – автогенний завод нарешті отримав ліцензію на поставку  медикам.

Запорожский завод получил лицензию на поставку кислорода в местные больницы (ФОТО)

    За документ Запорізький автогенний завод боровся два роки – чиновники відмовлялися надавати лабораторії ліцензію на поставку кисню до Запорізьких медичних закладів. Першими на собі нестачу газообразного кисню відчули співробітники швидкої допомоги. Вони були вимушені і самі звернутися по допомогу до депутатів облради фракції «Нова політика».

   Після сотень звернень та заяв, матеріалів в ефірі телеканалу Алекс.Юа та інших ЗМІ, заводу нарешті пішли на зустріч – омріяний дозвіл лабораторія отримала 11 вересня. Одразу з’явилися замовлення – кисень терміново знадобився перинатальному центру.

   Що було б, якби кисень їхав з Дніпра, як це було раніше – невідомо. Депутати фракції «Нова політика» наголошують – відновлення роботи лабораторії допоможе Запорізькій області бути більш автономною, особливо в складних умовах карантину, коли в будь-який момент кордони між регіонами знову можуть закрити.

   На необхідності роботи такої лабораторії наголошує головний лікар Запорізької обласної інфекційної лікарні – там знаходяться десятки госпіталізованих пацієнтів з діагнозом корона вірус, які щоденно потребують кисневої терапії.

   Тепер медики спокійні – завдяки спільним зусиллям активістів, співробітників лабораторії, та депутатів фракції Нова політика в Запорізькій області знову є свій, якісний та доступний кисень.

Запорожский завод получил лицензию на поставку кислорода в местные больницы (ФОТО)

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

22.09.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA