Меню
Наталія Федорова

Наталія Федорова. Журналістка, продюсерка.

За фахом економіст, системний програміст. Член Спілки журналістів України.

На телебаченні працює з 1996 року.
1996-2000рр. – працювала журналістом на телеканалі «Хортиця» в аналітичному щотижневику «Будни».
1998-2001рр. – автор та ведуча аналітичного економічного щоденника «Люди и деньги».

2001-2006 рр. – автор та ведуча економічного щотижневика «Аргумент» на телеканалі ЗНТРК «ТВ-5».
З 2002 по 2006рр. – директор рекламного агентства ЗНТРК «ТВ-5». Автор багатьох інформаційних проєктів, документальних і рекламних фільмів. Фахівець з журналістських розслідувань сфері енергоринку, медичній та фармакологічній сферах.

З 2007 року працює на телеканалі «Алекс». Автор та ведуча економічної програми «Сфера інтересів».
2007-2011рр. – керівник рекламної служби ТРК «Алекс». Продовжує створювати інформаційні та рекламні проєкти, відеоролики та документальні фільми. Є автором та журналістом інформаційного щотижневика «Комуналка».

Працювала консультантом з комунікацій в Асоціації міст України в міжнародному проекті USAID «ПУЛЬС». Автор статей з економічної тематики. Блогер.

Має відзнаки: нагороджена орденом «Нестора Літописця» за досягнення в економічній журналістиці, нагороджена золотою медаллю Спілки журналістів України за досягнення в тележурналістиці, нагороджена Почесним знаком НСЖУ за успіхи в економічній журналістиці, має відзнаки та почесні грамоти Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, Запорізького міськвиконкому. Переможець конкурсу НСЖУ «Журналіст року» (2015), відзначена грамотою Нацради України з питань телебачення та радіомовлення (2011р).