Меню
Наталія Федорова

Наталія Федорова. Журналіст. Продюсер.

За фахом економіст, системний програміст. Член Спілки журналістів України.

На телебаченні працює з 1996 року. 1996-2000рр – працювала журналістом на телеканалі «Хортиця» в аналітичному щотижневику «Будни». 1998-2001рр – автор та ведуча аналітичного економічного щоденника «Люди и деньги».

2001-2006 рр. – автор та ведуча економічного щотижневика «Аргумент» на телеканалі ЗНТРК «ТВ-5». З 2002 по 2006рр – директор рекламного агентства ЗНТРК «ТВ-5». Автор багатьох інформаційних проектів, документальних фільмів, рекламних фільмів. Фахівець з журналістських розслідувань сфері енергоринку, медичній та фармакологічній сферах.

З 2007 року працює на телеканалі «Алекс». Автор та ведуча економічної програми «Сфера інтересів». 2007-2011рр. – керівник рекламної служби ТРК «Алекс». Продовжує створювати інформаційні та рекламні проекти, відеоролики та документальні фільми. Є автором та журналістом інформаційного щотижневика «Комуналка».

Працювала консультантом з комунікацій в Асоціації Міст України в міжнародному проекті USAID «ПУЛЬС». Автор статей з економічної тематики. Блогер.

Має відзнаки: нагороджена Президентом України Орденом «Нестора Літописця» за досягнення в економічній журналістиці, нагороджена золотою медаллю Союзу Журналістів України за досягнення в тележурналістиці, нагороджена Почесним знаком НСЖУ за успіхи в економічній журналістиці, має відзнаки та почесні грамоти Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, Запорізького виконкому. Переможець конкурсу НСЖУ «Журналіст року» (2015), відзначена грамотою Нацради України з питань телебачення та радіомовлення (2011р).