Меню
Ірина Давидова

Ірина Давидова – редактор інформаційно-розважальних програм

У журналістиці з 1998 року. В 1998-2001рр. – працювала журналістом у програмі новин «Телекур̕̕єр». З 2001 року працює у телекомпанії «АЛЕКС». У її творчому доробку участь в якості журналіста, редактора або ведучої у програмах та проектах: «Два горизонта», «Усім PRO Усе», «Вредные вопросы», «НЭП», «Україна inkognita», «Грани», «Точка зрения», «Лінія стилю», «Погода», «Лікуймося разом», «Актуальне інтерв’ю», «Честь по труду», «Герои земли Запорожской», «Щоденник чудової мами», «Країна Всезнайка», «Світ ідей для дітей» та багатьох інших.

Член Спілки журналістів України.

Відзнаки: Диплом переможця конкурсу на звання «ПРОФІ» в номінації «Журналіст» Запорізької незалежної медіа-профспілки (2004р.), Почесна грамота голови Державної податкової адміністрації у Запорізькій області «За висвітлення діяльності податкової служби в ЗМІ, виховання податкової культури населення та з нагоди Дня журналіста України (2007р), Грамота ТРК АЛЕКС «На честь 16-річчя з дня першого виходу у ефір телекомпанії «АЛЕКС» та за високий професіоналізм, добросовісну працю й особистий внесок у розвиток телерадіокомпанії «АЛЕКС» (2011р.), Грамота Нацради України з питань телебачення та радіомовлення (2005р.).

Творча, сумлінна, здатна створювати телевізійний продукт кардинально відмінного формату та працювати у різних іпостасях.