Меню
Запорожье получило гуманитарную помощь из-за границы

   Посол Латвії в Україні знову відвідав Запоріжжя – одразу після спільної поїздки з послами Естонії, Польщі та Словакії в рамках місії ОБСЄ до Донецької області.

   Юріс Пойканс, посол Латвії в Україні, щойно повернувся з Донбасу: спільно з Естонією, Польщею та Словакією медичним закладам регіону передали необхідну гуманітарну допомогу та допомогли закупити необхідну техніку.

   За шість років українсько-латвійської співпраці ця гуманітарна допомога вже двадцята, а всього до Донецької області передали понад 400 тонн необхідних речей – цього разу це медичні ліжка, одяг, медичне приладдя. А у Запоріжжі посол відвідає будинок дитини «Сонечко», і маленькі вихованці закладу також отримають подарунки з Латвії.  Ще за планом візит до Запорізької обласної адміністрації та міськвиконкому – обговорюватимуть економічне партнерство.

   Щоправда, пандемія коронавірусу внесла свої корективи: галузь туризму поки що не активна, торгівля між Латвією та Україною, яка за останні п’ять років сильно виросла, також пішла на спад, і авіасполучення поки що під забороною. Але це, як вважає посол, тимчасові складнощі – в планах запустити рейс Запоріжжя-Рига, розвивати економічні зв’язки між латвійськими партнерами та перспективним Запорізьким регіоном.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

08.07.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"