Меню
Запорожская миграционная служба работает, несмотря на карантин (ФОТО)

   Карантин не став перешкодою для отримання найнеобхідніших документів, зокрема ІД карток та біометричних паспортів.

 Запорожская миграционная служба работает, несмотря на карантин (ФОТО)

   З обмеженнями, втім у вирі роботи. Саме так наразі працює більшість державних структур, в тому числі і міграційна служба у Запоріжжі. Її спеціалісти говорять, карантин триває, тож всі відвідувачі установи мають бути в масках, і, само собою, дотримуватися соціальної дистанції. Які ж документи можна тут оформити? В першу чергу це ID картки.

   Згідно постанови Кабміну від 2015-го року українці можуть отримувати ID картки вже з 14-річного віку. Людина, яка  вперше оформлює цей документ повинна мати при собі оригінал свідоцтва про народження, і ідентифікаційний номер, в разі його наявності. 

Отримувати свою першу ID картку прийшла 14-річна Єлизавета. Дівчина каже, зволікати з отриманням найголовнішого документу не захотіла, адже зараз він потрібен майже усюди.

 Запорожская миграционная служба работает, несмотря на карантин (ФОТО)

   Поки дівчинці ще далеко до закінчення школи, втім вона каже, в майбутньому паспорт знадобиться і для реєстрації на іспити у 9-му та 11-му класах. Окрім же ID карток в міграційній службі можна оформити  біометричні закордонні паспорти.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

08.07.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"