Меню
Запорожье посетил юный путешественник (ФОТО)

     Навколо світу за 20 місяців. Юний український мандрівник з Мукачеве відправився у подорож майже всіма країнами земної кулі. Це благодійний проект, покликаний зібрати кошти на будівництво реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю. Захоплюючий тур почався з рідної батьківщини, і молодий мандрівник вже встиг відвідати і Запоріжжя. Поки одні люди не можуть «відірватися від дивану» та  змусити себе жити активно  цей хлопець не перестає радіти кожному дню і постійно пізнавати цей різнобарвний світ. Андрій Закутний має невиліковну хворобу – гемофілію, в нього не згортається кров, тож будь-яка травма може стати фатальною.  Втім, разом зі своїм батьком хлопець вирішив відправитись в навколосвітню подорож, як у відомій книзі Жуля Верна. Тільки тур буде автомобільним, і триватиме не 80 днів, а понад півтора року.  А потім Індія, Австралія, Індонезія і згодом повернення на територію рідної Батьківщини.

 

      Власне з України і почалася ця захоплююча мандрівка. За словами Андрія наша держава нічим не поступається закордону, є мальовничою і сповненою нерозгаданих таємниць. І якщо їх розгадати, то вони западуть в душу не менше ніж найвідоміші світові пам’ятки. Відвідав юний мандрівник і Запоріжжя, яке його вразило справжнім козацьким духом. Та подорож не є лише бажанням побачити світ. Це благодійний проект, покликаний зібрати кошти на будівництво реабілітаційного центру для дітей, які мають інвалідність - гемофілію, ДЦП, синдром Дауна тощо. А нам залишається побажати мисливцям за враженнями легкої і безпечної дороги.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
03.07.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"