Меню
В Запорожье продолжаются плановые ремонты дорог (ФОТО)

      У Запоріжжі тривають планові ремонти – через спеку, за словами комунальників, працювати можливо лише вночі.  Ремонтні роботи на перехресті вулиці Української та Гоголя почалися ще в понеділок і тривали майже тиждень – співробітники КП «ЕЛУАШ» працюють цілими днями, хоча справедливіше буде сказати – ночами. За словами комунальників, працюють вночі для зручності водіїв, адже лише в темну пору доби трафік на цій ділянці дороги знижується. Попіклувались і про робітників – під сонцем асфальт може нагрітися до 150-160 градусів, тож працювати вдень стає майже неможливо.  

 

     

  

      Незадоволені лише мешканці будинків поблизу – звуки сирен, гуркіт лопат та гул двигунів важкої техніки вже декілька днів заважають спати. Представники КП «Елуаш» допомогти нічим не можуть. Асфальт тут дуже старий, за словами комунальників, неякісне покриття перетворило дорогу в ділянку підвищеної аварійності. Всього тут замінили 2300 квадратних метрів покриття – і подібні роботи, не зважаючи на скарги містян, проводитимуть у всіх районах міста.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
03.07.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"