Меню
Запорожская больница получила новое диагностическое оборудование (ФОТО)

      Саме у Запорізьку міську лікарню номер 5 швидка допомога привозить пацієнтів з усього міста: часто це люди у тяжкому стані, що загрожують життю. У таких ситуація головне швидкість і якість обстеження, тож приймальне відділення отримало новий  сучасний УЗІ-апарат.

      Вікторія Ушакова, директор Департаменту охорони здоров’я Запорізької міськради: «У приймально-діагностичному відділенні сконцентровані всі необхідні медичні апарати щоб якнайшвидше після доставки хворого швидкою можна було здійснити огляд лікаря, визначити діагноз, та розпочати лікування». Головний плюс такої техніки – мобільність, його можна легко переміщувати між відділеннями та поверхами, брати із собою в операційну – оскільки часто діагноз лікарі ставлять вже на операційному столі, оскільки часу просто немає.

 

       Узі-апарат, схожий скоріше  на ноутбук, використовують у європейських клініках, він, як і вся життєво-важлива техніка, не дешевий – на його покупку витратили один мільйон бюджетних гривень. Лікарі задоволені – така техніка забезпечує максимальну точність підчас огляду. Лікарня, за словами медиків, потребує оновлення апаратури – для прикладу, у реанімації тут 63 місця, і всі вони зайняті. Більшість таких пацієнтів підключена до апаратів штучної вентиляції легенів, тож, як підкреслив директор закладу, вся техніка задіяна у процесі лікування і не стоїть без діла.

        Також у 5 міській лікарні ще одна важлива покупка – нові аналізатори крові, що дозволили суттєво пришвидшити процес проведення необхідних аналізів. Вартість таких аналізаторів 500 і 400 тисяч гривень, за словами лікарів, таке сучасне обладнання дозволило ще й автоматизувати процес – результати аналізів за лічені хвилини надходять одразу на комп’ютер лікаря. Директор Запорізької міської лікарні №5 підкреслив – навантаження на лікарню велике, і не зважаючи на дефіцитний бюджет міста лікарі все одно мають отримувати необхідне для більш ефективної роботи обладнання – хоча і не одразу.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
30.06.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"