Меню
В Запорожье состоялся митинг работников предприятий против изменений в трудовом законодательстве

     У Запоріжжі десятки трудівників та представників профспілок вийшли на мітинг. Причиною невдоволення людей став законопроект, що фактично позбавляє прав організації, які відстоюють права трудівників. Надання доступного відпочинку для робітників і їхніх дітей, а також захист прав працівників – це основні завдання профспілок. Та незабаром їх можуть скасувати. В Україні з’явився законопроект, який в разі ухвалення, може чи не повністю знищити профспілкові організації, власне як і допомогу яку вони надають працівникам різних підприємств. Представники профспілкових організацій Запоріжжя долучилися до всеукраїнської акції протесту відносно можливого ухвалення законопроекту. За словами мітингарів він зробить профспілки фактично безсилими – останні будуть відсторонені від колективно-договірного регулювання. А на підприємствах де працюють менше 10-ти осіб ці об'єднання взагалі будуть заборонені.

 

     Учасники заходу кажуть – в першу чергу документ позбавить прав не профспілки, а працюючих людей та ветеранів підприємств. Представники профспілок заявляють – вони не проти змін, пов’язаних з їхньою діяльністю, але приймаючи  нововведення влада має враховувати  думку як самих організацій, так і мільйонів трудівників, що розраховують на гідні умови праці та захист в разі порушення роботодавцем цих умов.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
30.06.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"