Меню
В Запорожье завершается реконструкция сквера (ФОТО)

      Реконструкція так званого скверу піонерів, що поряд із вулицею Базарною, добігає кінця. Будівельні роботи там майже закінчили, залишилося встановити лавки, урни та закінчити реконструкцію пам'ятника дружби народів. Крок за кроком реконструкція скверу піонерів добігає кінця. Основні будівельні роботи планують закінчити вже в липні. Щодо робіт зі встановлення малих архітектурних форм – їх обіцяють завершити наприкінці серпня.   Затримку може викликати відновлення пам’ятника дружби народів. Підрядники чекають на реконструйовані 6 парних скульптур-піонерів.

 

      Вже завтра підрядник приступає до монтажу 25 опор освітлення. Також тут поставлять 42 лавки та 26 урн. Щоб вберегти сквер від рук вандалів, у сквері планують встановити 6 відеокамер. Окрім цього, в рамках міської програми «Безпечне місто» камери повинні з'явитися і у сквері 30-річчя визволення України у Заводському районі, який теж оновлюють. Але на дивлячись на всі ці заходи безпеки, міський голова сподівається, що запоріжці будуть бережливо ставитися до усіх зон відпочинку.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
30.06.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"