Меню
В Запорожье восстановили поврежденные вандалами фонтаны

       Через дії вандалів відомим фонтанам на площі Поляка довелося взяти «водну паузу». На початку червня споруди двічі впадали в око мисливцям за металом -  спочатку злочинці викрали близько 20-ти латунних форсунок з одного фонтану, а через тиждень 55, що були на іншому, тобто абсолютно всі. Інна Харитоненко головний інженер КП «Титан»: «По факту хищения мы вызвали полицию, отвезли письма в полицию … Для предотвращения повторных хищений предприятием было принято решение установить пластмасовые форсунки. Фонтан работает на сегодня в полную силу». Після крадіжки фонтани залишилися у робочому стані, але струмені били низько, зараз вони знову працюють як треба. Загалом, матеріальний збиток від дій вандалів становив близько 50 тисяч гривень.

 

       Комунальники ж нагадують містянам  – не ламайте те, що створено саме для вас, а також не засмічуйте фонтани предметами, які там знаходитися не повинні. Загалом, тема вандалізму дуже актуальна для нашого міста. Так, наприклад, на нещодавно відреставрованому Правобережному пляжі похазяйнували зловмисники – вони зламали нову лавку. Тож, людям варто пам’ятати – нищачи комунальну власність ви забираєте гроші зі своєї ж кишені, адже її як створюють так і відновлюють саме за наші податки.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
30.06.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"